Pujiang Jingyage Crystal Co., Ltd se nachází v Pujiang County, Jinhua City, Zhejiang Province. Jingyage Crystal je krystal řemesla výrobce skleněných sloupků, křišťálové trofeje a ocenění, crystal medaile a plakety, křišťálové dárky a crystal modely, atd.

Jingyage Crystal používají tradiční krystal řezání, broušení technologii s cizí vynikající vlastnosti, musíme věnovat vytvoření křišťálové dárky i s čínskou kulturní a historické charakteristiky. Naše dárky crystal v kombinaci s moderní a klasický design.

Naše síla jednu křišťálovou trofej je perspektiva stylu modelování designu a vyvážení barev a zaměřit se na rozumné umísťování nejrůznější barvy v poháru. Bez současné domácí většinu barvy jediného výrobce jediné nedostatky, jako styl, jsme dobře používat barvu ve všech možných barevných krystalu, pracuje na zlepšení textury, lehký stupeň a index lomu, prostřednictvím společné umístění barvy barva dobra, aby se dosáhlo krystal textury efektem řízení. Jsme už byli vždy dodržovat technologické inovace, vývoj produktů jako hlavní organizace rozvoj hybnosti, s podstatou designu dělá vás kvést, okouzlující, pokud jde o vývoj produktů, máme také rozsáhlé investice, roční hodnotu výstupu 20 % na rozvoj a tvorbu, to je více na měřítku, je také druh pokus, vždy věříme, že pouze inovace mohou získat dlouhodobou důvěru zákazníků , okouzlující design v naší vzorkovně vyjdou v donekonečna, ducha inovace na náš podnik, plný vitality.