Jednoduchý držák svíček s 5 hlavami pro svatební dekorace

Podrobnosti o produktu

Jednoduché držáky svíček s 5 hlavami pro svatební dekorace na vrchol

Společnost Jingyage Crystal

název Křišťálové svícny
Barva Jasně bílá
Balení Bezpečné balení
Materiál Křišťálové sklo
Logo Přizpůsobené logo

Svícny

Jingyage Crystal Company je výrobcem výroby Crystal Trophy a dalších Crystal Crafts, můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní produkty za nejlepší cenu. A také můžeme vyrobit držáky křišťálových svíček s vaším přizpůsobeným logem. A máme různé barvy pro křišťálové svícny.

Tento druh křišťálového světla je vyráběn ručně vyrobeným z křišťálového materiálu K9, který je vysoce kvalitní v křišťálových materiálech.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo chcete-li přizpůsobené držáky křišťálových svícnů, neváhejte s námi komunikovat. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám poskytl služby!

Pokud se chystáte na velkoobchodní přizpůsobení jednoduchých držáků svíček na 5 svícen pro vrcholky svatebních ozdob za nízkou cenu z takové továrny, vítejte, kontaktujte nás, což je profesionální jednoduchý držák svíček na svícen 5 hlav pro výrobce a dodavatele svatebních ozdob.
Hot Tags: jednoduché držáky svíček s 5 hlavami pro svatební dekorace na vrchol výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, cena
Dotaz

You Might Also Like