Velké velikosti 3D laserové křišťálové blokové dárky

Velké velikosti 3D laserové křišťálové blokové dárky
Chat teď
Podrobnosti o produktu
Pokud se chystáte na velkoobchodní přizpůsobené velké velikosti 3D laserové křišťálové bloku dárek za nízkou cenu z takové továrny, vítáme, aby kontakt s námi, což je profesionální velké velikosti 3D laserové křišťálové blok výrobce dárků a dodavatele.

Váš přední zdroj pro personalizované laserové gravírování, 3D laserový krystal, kolekce 3D laserových umění, ženy Golf 3D Crystal, dárky pro křišťál.

Jméno výrobku 3d laserové ruční dárkové suvenýry
Materiál Nejkvalitnější krystal K9
Velikost 400 × 200 × 100 mm a další standardní velikosti
Balení pěkné dárkové balení se saténem, volné ryté logo zákazníka a text
Dodací lhůta 10 dnů za 2000 ks laserových dárků, další množství kontaktujte nás na podrobnosti o dodací lhůtě
aplikace 3D laserový dárek, ženy Golf 3D Crystal, laserové dárkové dárky, svatební dárky, narozeninové dárky, sportovní dárky atd
Výhody nás

1>, akceptujte libovolné množství objednávek, protože se přímo prodávají.

2>, Slib poskytnout nejlepší kvalitu a přiměřené náklady

3>, Volný návrh obrazu pro množství do 500 ks

4>, Volné náklady na balicí logo

5>, Rychlé doručení

Platební podmínky T / T nebo Western Union, 30% záloha a zůstatek zaplacena před odesláním.
MOQ Žádný dotaz, ale velké množství lepší ceny.

Balení a doprava

Co se týče balení 3D laserového krystalu , 3D Crystal Cube, 3D laserových sbírek, Golf 3D Crystal, ženských 3D křišťálů, svatebních dárků, 3D krystalů laserových krystalů, krychlových krystalů s laserovým rytmem, přijímáme zákaznický design a bezplatně pro barevné ryté logo. použijte bezpečnou kartonovou krabičku pro export, abyste zajistili, že zboží dostanete v bezpečí, poskytneme vám šťastnou obchodní cestu.naše služby

Jingyage Crystal se snaží být vašimi upřímnými partnery! Takže nám dejte svůj nápad, ostatní uděláme. Převeďte svůj oblíbený obrázek do 3D krystalové krychle. Váš laserový leptaný křišťál lze přizpůsobit fotografiemi, titulky, ilustracemi, kliparty a podobně. Z rodinných hřebenů nebo vojenských insignií, až do toho zběsilého obrazu dětí ve vaší poslední rodinné dovolené, může být krystal nádherným památníkem pro sebe nebo pro někoho zvláštního, který bude po celou dobu života. Jaký lepší způsob, jak zachytit tyto zvláštní momenty ve svém životě, a pak je přeměnit v trvalé vzpomínky. Laserová fotografická gravura a 3D laserový křišťál, Women Golf 3D Crystal je ideální pro všechny příležitosti, oslavy a dokonce i smutnější časy ve vašem životě, když potřebujete leptaný skleněný fotografický pamětní dar.

Naše služby jsou následující: 3d laser design, výroba krystalu krychle, laserové dárky přizpůsobené, narozeninové dárky, dary matky, dary spolupráce atd.

Informace o společnosti

Pujiang Jingyage Crystal Co, Ltd se nachází v Pujiang kraj, Jinhua City, provincie Zhejiang. Naše společnost je profesionální výrobce skleněných pilířů. křišťálové trofeje, křišťálové ceny, křišťálový popelník, křišťálové laserové kostky a křišťálové dárky.

Naše společnost se věnuje sklářské výzdoby umění a křišťálové dárky, nyní máme několik výrobních linek uspokojit různé poptávky od našich zákazníků, naše služby zahrnují křišťálový design a výrobu, OEM křišťálové tvorby.

Naše společnost upřímně vítá každého zákazníka, aby nás kontaktoval, poslal e-mail a přišel nás navštívit. Čekáme na tebe!

FAQ

1. Můžete si vyrobit vlastní přizpůsobené produkty?

Tak určitě,! Výrobky můžeme vyrobit podle požadavků zákazníka, jako je tvar, velikost, barva, logo a další podrobnosti.

2. Jak znát cenu položky?
Pokud se požadované produkty zobrazují na našich stránkách nebo na obrázcích, stačí nám uvést číslo položky. a vaše množství a balení design, Dáme vám nejlepší cenu.

Pokud produkty vyžadují vaše osobní návrhy a požadavky, sdělte nám prosím následující informace, abychom mohli okamžitě nabídnout cenu.

1) model a měřítko výrobků (měli byste lepší, pokud máte kresby, vzorky nebo fotografie produktu).
2) množství a předpokládaný čas dodání.
3) pokud potřebujete pískování a vnitřní sochu, informujte nás prosím současně.

Poznámky: obecně řečeno, naše ceny zahrnují daň za společné dárkové krabičky, pokud takové požadavky neexistují, informujte nás prosím předem.

3. Jaké je minimální požadované množství objednávky?
Za normálních okolností neexistuje žádná omezení pro minimální množství objednávky. Minimální objednané množství podléhá požadavku našich vážených klientů. Větší množství, cena je také levnější.

4. Jaký je váš princip vzorků?
Můžeme dodat společné vzorky, které nejsou příliš vysoké, pokud jsou zákazníci ochotni platit náklady na dopravu. Pokud jsou vzorky vyrobeny na základě potřeb zákazníků, budeme požadovat poplatky za vzorkování pouze v případě, že obdržíme objednávku od vás. V případě vzorků s laserovou vnitřní sochou kontaktujte naše marketingové oddělení, protože zahrnuje poplatek za návrh loga.

5. Normálně, jak dlouho bude trvat před dodávkou?
Jak je obvyklé, je po vaší objednávce dostat váš výrobek týden. Ale pro dárky s malým množstvím a méně komplikovanými řemesly, můžeme doručit dřív před termínem. Pokud zákazníci potřebují naléhavé objednávky, můžeme vyjednat čas pro doručení, ale musíte zaplatit některé další výdaje.

6. Jaké jsou běžné způsoby dopravy obvykle?
Za normálních okolností odesíláme vzorky expresně, ale u objednávek používáme mnoho způsobů.

Je-li celková váha nižší než 100 kg, doporučujeme zvolit expres.

Pokud je celková váha 100kg až 200kg, doporučujeme zvolit leteckou přepravu.

Je-li celková váha vyšší než 200 kg, doporučujeme vybrat si námořní dopravu.

Ale pokud je váš čas naléhavý, mohli bychom společně diskutovat, vybrat to nejlepší.

7. Jaká platba může být přijatelná? a jak to udělat?

Platbu jsme mohli přijmout L / C, T / T, Western Union. U odběrového poplatku by měl zákazník platit v plné výši. Pro hromadnou objednávku by měl zákazník platit minimálně 30% zálohy, zůstatek by měl být uhrazen před odesláním.


Dotaz