Jasné bílé průhledné trofeje za prezentaci cen

Jasné bílé průhledné trofeje za prezentaci cen
Podrobnosti o produktu

Jasné bílé průhledné trofeje za prezentaci cen

Společnost Jingyage Crystal


materiál křišťál nejvyšší kvality K9
velikost přizpůsobené
barva jasně bílá modrá
aplikace svatební dar domácí dekorace
balení pěkná dárková krabička
platební podmínky T / T NEBO ZÁPADNÍ UNIE
Dodací lhůta podle množství objednávky
MOQ 100ks

17.jpg

Svatební suvenýr

Jingyage Crystal Company je výrobcem výroby Crystal Trophy a dalších Crystal Crafts, můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní produkty za nejlepší cenu. A také můžeme vyrobit držáky křišťálových svíček s vaším přizpůsobeným logem. A máme různé barvy pro křišťálové svícny.

Tento druh křišťálového světla je vyráběn ručně vyrobeným z křišťálového materiálu K9, který je vysoce kvalitní v křišťálových materiálech.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich produktů nebo chcete-li přizpůsobené produkty Crystal, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám poskytl služby

Pokud se chystáte velkoobchodně přizpůsobit ceny průhledných trofejí pro bílou transparentní trofej za předávání cen za nízkou cenu z takové továrny, vítejte s námi navázat kontakt, což je profesionální průhledná trofej pro bílé průhledné trofeje pro výrobce a dodavatele výherních cen.
Hot Tags: jasné bílé transparentní ceny pro trofeje pro výrobce prezentace cen, dodavatele, továrny, velkoobchod, přizpůsobené, cena
Dotaz