Vysoce kvalitní kulaté trofeje z křišťálového skla s bílou základnou

Vysoce kvalitní kulaté trofeje z křišťálového skla s bílou základnou
Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní kulaté trofeje z křišťálového skla s bílou základnou

Společnost Jingyage Crystal


materiál křišťál nejvyšší kvality K9
velikost přizpůsobené
barva jasně bílá modrá
aplikace svatební dar domácí dekorace
balení pěkná dárková krabička
platební podmínky T / T NEBO ZÁPADNÍ UNIE
Dodací lhůta podle množství objednávky
MOQ 100ks

9.jpg

Svatební suvenýr

Jingyage Crystal Company je výrobcem výroby Crystal Trophy a dalších Crystal Crafts, můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní produkty za nejlepší cenu. A také můžeme vyrobit držáky křišťálových svíček s vaším přizpůsobeným logem. A máme různé barvy pro křišťálové svícny.

Tento druh křišťálového světla je vyráběn ručně vyrobeným z křišťálového materiálu K9, který je vysoce kvalitní v křišťálových materiálech.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich produktů nebo chcete-li přizpůsobené produkty Crystal, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám poskytl služby!

Pokud se chystáte velkoobchodně vyrábět vysoce kvalitní kulaté křišťálové skleněné trofeje s bílou základnou za nízkou cenu z takové továrny, vítejte, kontaktujte nás, což je profesionální vysoce kvalitní kulaté čiré křišťálové skleněné trofeje s bílou základnou výrobce a dodavatel.
Hot Tags: Vysoce kvalitní kulaté trofeje z čirého křišťálového skla s výrobcem bílé základny, dodavatelem, výrobcem, velkoobchodem, na míru, cenou
Dotaz

You Might Also Like