Průhledné sklo přizpůsobené číslo trofej s jasnou základnou a logem

Průhledné sklo přizpůsobené číslo trofej s jasnou základnou a logem
Podrobnosti o produktu

Průhledná skleněná přizpůsobená číselná trofej s čirou základnou a logem

Společnost Jingyage Crystal

19.jpg

materiál křišťál nejvyšší kvality K9
velikost přizpůsobené
barva jasně bílá modrá
aplikace svatební dar domácí dekorace
balení pěkná dárková krabička
platební podmínky T / T NEBO ZÁPADNÍ UNIE
Dodací lhůta podle množství objednávky
MOQ 100ks


Svatební suvenýr

Jingyage Crystal Company je výrobcem výroby Crystal Trophy a dalších Crystal Crafts, můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní produkty za nejlepší cenu. A také můžeme vyrobit držáky křišťálových svíček s vaším přizpůsobeným logem. A máme různé barvy pro křišťálové svícny.

Tento druh křišťálového světla je vyráběn ručně vyrobeným z křišťálového materiálu K9, který je vysoce kvalitní v křišťálových materiálech.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich produktů nebo chcete-li přizpůsobené produkty Crystal, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám poskytl služby

Pokud se chystáte velkoobchodně přizpůsobit transparentní sklo přizpůsobené číslo trofej s čirou základnou a logem za nízkou cenu z takové továrny, vítejte navázat kontakt s námi, což je profesionální průhledné sklo přizpůsobené číslo trofej s čirou základnou a výrobcem loga a dodavatelem.
Hot Tags: transparentní sklo přizpůsobené číslo trofeje s jasnou základnou a logem výrobce, dodavatele, továrny, velkoobchod, přizpůsobené, cena
Dotaz

You Might Also Like