Křišťálové sklo šálek kávy jedinečný design s modrý květ motýl

Podrobnosti o produktu

Křišťálové sklo šálek kávy jedinečný design s modrým květem motýla

Společnost Jingyage Crystal

materiál křišťál nejvyšší kvality K9
velikost přizpůsobené
barva jasně bílá, modrá
aplikace svatební dar domácí dekorace, suvenýr dárek
balení pěkná dárková krabička
platební podmínky T / T NEBO ZÁPADNÍ UNIE
Dodací lhůta podle množství objednávky
MOQ 50ks

Kávový šálek

Kávový šálek

Kávový šálek

Kávový šálek

Kávový šálek

Kávový šálek

Kávový šálek

Jingyage Crystal Company je výrobcem výroby Crystal Trophy a dalších Crystal Crafts, můžeme vám poskytnout vysoce kvalitní produkty za nejlepší cenu. A také můžeme vyrobit držáky křišťálových svíček s vaším přizpůsobeným logem. A máme různé barvy pro křišťálové svícny.

Tento druh křišťálového světla je vyráběn ručně vyrobeným z křišťálového materiálu K9, který je vysoce kvalitní v křišťálových materiálech.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich produktů nebo chcete-li přizpůsobené produkty Crystal, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám poskytl služby!

Pokud se chystáte na velkoobchodní křišťálový skleněný šálek jedinečného designu s modrým květem motýla za nízkou cenu z takové továrny, vítejte navázat kontakt s námi, což je profesionální křišťálový skleněný šálek kávy jedinečný design s modrým květem motýla výrobce a dodavatele.
Hot Tags: křišťálové sklo šálek kávy jedinečný design s výrobcem modrý květ motýl, dodavatel, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, cena
Dotaz

You Might Also Like