Domácí kutily ohledy na zábradlí schodiště

Pro mnoho žádné dekorace zkušenost lidí, výzdoba je vyhořelé duševní a tělesné, a zkouška trpělivosti procesu, nejčastější schody dekorace generál je pozinkované ocelové schodiště zábradlí a zábradlí hliníkové a dřevěné zábradlí a zábradlí železné umění hlavně, který litina použití odvozených od starověkých evropských národních Yu, takže možná více pro rodinu dekorace pro kontinentální styl domácího prostředí , ale uvidíme, mnoho domov je umístěn s čínskými klasického nábytku je také moderní jednoduchý typ ložnice stylu, také s umění železné zábradlí Dekorativní schodiště, to odporuje principům návrhu interiéru harmonizovat, musíme věnovat pozornost na jaké místo, dejte nám vědět níže.
1. založena na pokoji stylu výběru dekorace a stavebních materiálů a stylů schodiště, cílem dosáhnout jednotného stylu.
2. rodiny s dětmi a staré lidi, schody nejsou příliš vysoké, Schodišťové zábradlí je lepší eliptické trubičky, není příliš ostré hrany, aby se zabránilo nárazům, schody, volitelné protiskluzovou rohoží a koberce.
3. šířka schodiště, zatímco zdarma Čistá šířka menší než 75CM, po stranách zdmi světlou šířku ne méně než 90CM.
4. příslušná výška je v pase pozici paže, 85-100CM.
5. krok výška v 15-18CM, šířka řádu by mělo být 22-27CM, krok číslo ne větší než 15 kroků, vysoká, pokud budete muset nastavit platformu.
6. žít v menších prostorách, schodiště deprese a těžké, někteří návrháři obhájilo použití strukturální reprezentaci odvětví řemesel, charakterizovat především jako schodišťové stupně má nějaké permeabilitu, tlak na snížení prostoru, aby se dosáhlo ideální kombinace prostorové struktury.