SWAROVSKI Crystal Společně Peking Changan W Hotel se konalo veletrh globálních šperků

Swarovski Crystal velkou ctí oznamovat: sedmý svět šperky čelí světové módní šperky expozice, Peking příliv módní orientační bod - Changan ulice v Pekingu, W Hotel, 21. července 2016 se konalo. Klenotnictví bude pocházet z domácích i zahraničních mnoha oslněných šperků, které se do hlavního města dostaly, zdůrazňovat tvůrčí spolupráci Swarovski v dlouhé tradici, vyvozovat inspirovaný výkon, ukazovat špičkový talent na světě s Swarovski Elements vytvořením módy šperky, jedinečný umělecký talent a vynikající zpracování a představení nového revolučního jedinečného ducha korálků Swarovski (křišťál Pixie), nechte prsty krásně brilantní. Akce je představena v Chang'an Avenue Beijing W Hotel přeshraniční designové řady obloha odpolední čaj, ale také přinést dvojitý svátek vizuální a chuť.

Světové šperky Fasády globální módní šperky Expo

2016 světové šperky FOTKY světové módní šperky výstava následovala vynikající tradice Swarovski: a spolupracovat s světovým špičkovým talentem, vytvořit sérii s prvky Swarovski pro inspiraci a kreativní materiál šperky. Tato pečlivě plánovaná šperková přehlídka v jedinečné podobě prezentované v módním přechodu Chang'an Avenue Beijing W Hotel se vzájemně doplňují. Nejenže chválí jedinečnou uměleckou krásu prvků SWAROVSKI, nejmodernější technologie a výjimečnou kvalitu, ale také vytvoření řady vynikajících spolupracovníků SWAROVSKI návrhářů a inovativní vizi, která je věnována vysoké poctě.

Shine z T na prsty

Swarovski globální módní šperky expozice T-Tchaj-wan show, a to nejen ukazuje vynikající kusy šperků, bude jasnější Guanghua se rozšiřuje až na špičku prstu, aby model vytvořit krásný celkový efekt. Tento svátek SWAROVSKI přináší revoluční unikátní (PIXIE CRYSTAL), paletu barev, efektů a velmi malých rozměrů prvků SWAROVSKI, interpretace nekonečných kreativních nápadů. Osm krásně navržených čarodějných korálků, osmi různých stylů perfektní prezentace různých modelů. Velký debut Swarovski & reg; Cys duchovní korálky z osmi sérií, respektive: krásný pocit (roztomilá nálada), rocková dynamika (rockový šok, rozlišený okraj (Deluxe Rush), typická móda (elegantní sassy), sladká růžová lady candy země, divoká chladná hvězdná hvězdná noc karikatura (komická pop) a purpurová opilá Velvet Goldmine (exotická východ). Nová paleta barev, která v těle integruje tisíce zářivých duchů korálků, s neustále se měnícími laky na nehty, vytvářejí krásné brilantní prsty.

Vyzvite chuť vizuálního hostinu

Elegantní modely ukazují, nádherné šperky, stejně jako fascinující hudbu na pozadí, umožňují lidem vychutnat si kouzlo prvků SWAROVSKI, které přinesl. Při užívání vizuální a sluchové slavnosti se zároveň setkáte s náročnou chutí - komplikovaně připravené odpoledním čajem hotelového hvězda W, vytvořte perfektní chuť, je lahodná. Peking Changan Street, která se rozprostírá v designovém seriálu W Star hvězda odpolední čaje, oblíbená hvězdami a různými módními lidmi, nádherná milá mini verze zlaté klece jako kontejner čaje odpoledne. Design inspirační zdroj zobrazený v Beijing Changan Street v hotelech ve světové premiéře obří zlaté klece zdarma. Modrý měsíc je jako mini verze Neptunu, vchod do měsíce. Křupavá chuť Brusinkové koláče, jako je měsíc na noční obloze, makarony plněné cukrovou čokoládou, jako je mléčná cesta živé a živé, a planeta lízátka se skákajícím práškem mohou jasně vidět celou sluneční soustavu.